Obchodní podmínky

Objednávka

Objednávku zboží vytvoříte postupem, který je podrobně popsán v návodu Jak nakupovat?. Po zpracování objednávky Vám bude automaticky odesláno emailem její potvrzení. V případě, že v tomto potvrzení naleznete nějaké nesrovnalosti, co nejdříve nás kontaktujte! Po vyřízení objednávky a expedici zásilky (resp. připravení zboží k osobnímu odběru) Vám bude zaslána informační zpráva na Váš kontaktní email nebo telefon uvedený v registraci. Stav své objednávky můžete sledovat rovněž ve funkci OBJEDNÁVKY (odkaz OBJEDNÁVKY v horním menu eshopu).

Minimální hodnota objednávky

Minimální hodnota objednaného zboží v našem eshopu musí být alespoň 250,-Kč (bez poštovného). Pokud bude mít Vaše objednávka hodnotu menší, budeme ji nuceni stornovat. Děkujeme za pochopení.

Zrušení objednávky ze strany zákazníka

Svou objednávku můžete zrušit jen v případě, že ještě nebyla expedována. Pro zrušení objednávky se s námi spojte jakýmkoliv způsobem uvedeným v Kontaktech. Zrušit lze buď objednávku celou nebo jen některou z jejích položek.

V případě, že platba za zboží již byla provedena a objednávka byla zrušena ještě před expedicí zboží, bude částka (snížená o bankovní poplatek) převedena zpět na Váš účet. V případě zrušení objednávky z důvodu nedodržení avizovaného termínu expedice se vrácená částka o žádné poplatky nesnižuje.

V případě, že v původní objednávce nebylo účtováno dopravné a hodnota objednávky bude po zrušení položky (položek) objednávky nižší než je minimální hodnota pro dopravné zdarma (1.500,-Kč), bude dopravné do objednávky doplněno a účtováno. To platí i naopak. Další informace najdete v části Doprava a platba.
Zrušení objednávky ze strany xxx shopu

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že je objednaný titul dlouhodobě nedostupný nebo se výrazným způsobem změnila jeho cena. Pokud tato situace nastane, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu, jakým může být např. náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky apod.

Pokud jste již za zboží zaplatili a výsledná hodnota objednávky bude po provedení změny nižší, budou peníze převedeny v nejkratším možném termínu zpět na Váš účet. V případě, že výsledná hodnota objednávky bude po provedení změny vyšší, bude Vám rozdíl těchto částek dán k úhradě.

Vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 367/2000 máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se k tomu rozhodnete, kontaktujte nás prosím a písemně uveďte, že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vašeho čísla účtu či adresou pro vrácení peněz. V případě, že jste již zboží převzali, zašlete je spolu s dokladem o koupi zpět na naší adresu. Zboží musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) ve stavu, v jakém jste je převzali při dodávce. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit.

Daň z přidané hodnoty

Všechny ceny v našem eshopu jsou uvedeny VČETNĚ DPH. Základní sazba DPH činí 21 %.

Doprava a platba

V současné době si můžete vybrat z těchto druhů dopravy a plateb:

1) DOBÍRKA

je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena na nejbližší poště, kde si ji můžete vyzvednout. Platba proběhne V HOTOVOSTI při předání zboží. Při objednávce do 1.500,-Kč činí poštovné 80,-Kč, nad 1.500,-Kč je tato služba zdarma.

Česká pošta garantuje doručení dobírky do 4 pracovních dnů.

2) DOPORUČENĚ

je služba, kterou provozuje Česká pošta. Vámi vybrané zboží je dopraveno na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena na nejbližší poště, kde si ji můžete vyzvednout. Platbu provedete BANKOVNÍM PŘEVODEM podle námi zaslaných údajů. Při objednávce do 1.500,-Kč činí poštovné 40,-Kč, nad 1.500,-Kč je tato služba zdarma.

Česká pošta garantuje doručení doporučené zásilky do 2 pracovních dnů.

3) OSOBNÍ ODBĚR

Vámi vybrané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně. Platba proběhne V HOTOVOSTI při předání zboží. Jakmile bude zboží připraveno k odběru, uvědomíme Vás e-mailem nebo můžete sami sledovat stav objednávky prostřednictvím svého účtu v našem eshopu.